Kalender 2019 - 2020

1° speeldag:

 

               

vr. 13/09/2019

 

20u00

ZVC Biercelona

 

NRT Boys

 7    7  
 

 

21u00

Mals FC

 

ZVC Funboys

 10    8  

za. 14/09/2019

 

19u00

De Gewestelijke

 

ZVC Zuip-Korea

 5

 

 1

 

ma. 16/09/2019

 

19u00

ZVC ‘t Pleintje

 

ZVC Entrya

 1

 

 13

 

 

 

20u00

ZVC Den Aftrap

 

Team4Fun

 12

 

 4

 

2° speeldag:

 

               

vr. 20/09/2019

 

19u00

ZVC Funboys

 

ZVC Biercelona

 4    3  
 

 

20u00

ZVC Zuip-Korea

 

Mals FC

 6    8  
 

 

21u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC ‘t Pleintje

 17    3  

za. 21/09/2019

 

19u00

Team4Fun

 

De Gewestelijke

 3    14  

ma. 23/09/2019

 

19u00

NRT Boys

 

ZVC Entrya

 4

 

 14

 

3° speeldag:

 

               

vr. 27/09/2019

 

19u00

ZVC Biercelona

 

ZVC Zuip-Korea

 7    5  
 

 

20u00

ZVC Entrya

 

ZVC Funboys

 3    9  
 

 

21u00

De Gewestelijke

 

ZVC Den Aftrap

 3    7  

 

 

22u00

Mals FC

 

Team4Fun

 7

 

 5

 

za. 28/09/2019

 

19u00

ZVC ‘t Pleintje

 

NRT Boys

 4    6  

4° speeldag:

 

               

vr. 04/10/2019

 

20u00

ZVC Den Aftrap

 

Mals FC

 3    12  
 

 

22u00

Team4Fun

 

ZVC Biercelona

 2    6  

za. 05/10/2019

 

19u00

De Gewestelijke

 

ZVC ‘t Pleintje

 6

 

 3

 

 

 

20u00

ZVC Funboys

 

NRT Boys

 2

 

 5

 

ma. 07/10/2019

 

20u00

ZVC Zuip-Korea

 

ZVC Entrya

 0    5  ff.

5° speeldag:

 

               

vr. 11/10/2019

 

19u00

NRT Boys

 

ZVC Zuip-Korea

 5    5  
 

 

20u00

ZVC ‘t Pleintje

 

ZVC Funboys

 14    2  
 

 

21u00

Mals FC

 

De Gewestelijke

 9    4  

za. 12/10/2019

 

19u00

ZVC Biercelona

 

ZVC Den Aftrap

 8

 

 6

 

ma. 14/10/2019

 

20u00

ZVC Entrya

 

Team4Fun

 10    5  

6° speeldag:

 

               

vr. 18/10/2019

 

20u00

ZVC Zuip-Korea

 

ZVC Funboys

       
 

 

21u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC Entrya

       

za. 19/10/2019

 

19u00

De Gewestelijke

 

ZVC Biercelona

 

 

 

 

ma. 21/10/2019

 

19u00

Mals FC

 

ZVC ‘t Pleintje

 

 

 

 

 

 

20u00

Team4Fun

 

NRT Boys

       

7° speeldag:

 

               

vr. 25/10/2019

 

20u00

NRT Boys

 

ZVC Den Aftrap

       
 

 

21u00

ZVC ‘t Pleintje

 

ZVC Zuip-Korea

       
 

 

22u00

ZVC Biercelona

 

Mals FC

       

za. 26/10/2019

 

19u00

ZVC Funboys

 

Team4Fun

       

ma. 28/10/2019

 

20u00

ZVC Entrya

 

De Gewestelijke

 

 

 

 

8° speeldag:

 

               

vr. 08/11/2019

 

19u00

ZVC Biercelona

 

ZVC ‘t Pleintje

       
 

 

20u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC Funboys

       

 

 

21u00

Team4Fun

 

ZVC Zuip-Korea

 

 

 

 

za. 09/11/2019

 

19u00

De Gewestelijke

 

NRT Boys

       

 

 

20u00

Mals FC

 

ZVC Entyra

 

 

 

 

9° speeldag:

 

               

vr. 15/11/2019

 

20u00

ZVC Funboys

 

De Gewestelijke

       
 

 

21u00

ZVC Zuip-Korea

 

ZVC Den Aftrap 

       

za. 16/11/2019

 

19u00

NRT Boys

 

Mals FC

       

ma. 18/11/2019

 

19u00

ZVC ‘t Pleintje

 

Team4Fun

 

 

 

 

 

 

20u00

ZVC Entrya

 

ZVC Biercelona

       

10° speeldag:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vr. 22/11/2019

 

20u00

NRT Boys

 

ZVC Biercelona

       
 

 

21u00

ZVC Zuip-Korea

 

De Gewestelijke

       

za. 23/11/2019

 

19u00

Team4Fun

 

ZVC Den Aftrap

       

ma. 25/11/2019

 

19u00

ZVC Funboys

 

Mals FC

 

 

 

 

 

 

20u00

ZVC Entrya

 

ZVC ‘t Pleintje

 

 

 

 

BEKER: 1°ronde:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vr. 29/11/2019

 

19u00

ZVC Zuip-Korea

 

NRT Boys            (winA)                                  

 

 

 

 

 

 

20u00

Mals FC

 

De Gewestelijke(winB)

 

 

 

 

 

 

21u00

ZVC ‘t Pleintje

 

Team4Fun          (winC)                            

 

 

 

 

 

 

22u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC Biercelona  (winD)                            

 

 

 

 

za. 30/11/2019

 

19u00

ZVC Entyra

 

ZVC Funboys      (winE)                         

 

 

 

 

Beste verliezer gaat naar de 2° ronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11° speeldag:

 

               

vr. 06/12/2019

 

19u00

Mals FC

 

ZVC Zuip-Korea

       
 

 

20u00

ZVC ‘t Pleintje

 

ZVC Den Aftrap

       
 

 

21u00

ZVC Biercelona

 

ZVC Funboys

       

za. 07/12/2019

 

19u00

De Gewestelijke

 

Team4Fun

       

ma. 09/12/2019

 

20u00

ZVC Entrya

 

NRT Boys

 

 

 

 

12° speeldag:

 

               

vr. 13/12/2019

 

19u00

NRT Boys

 

ZVC ‘t Pleintje

       
 

 

20u00

ZVC Zuip-Korea

 

ZVC Biercelona

       
 

 

21u00

Team4Fun

 

Mals FC

       

za. 14/12/2019

 

19u00

ZVC Den Aftrap

 

De Gewestelijke

       

 

 

20u00

ZVC Funboys

 

ZVC Entrya

 

 

 

 

13° speeldag:

 

               

vr. 10/01/2020

 

20u00

Mals FC

 

ZVC Den Aftrap

       
 

 

21u00

ZVC Biercelona

 

Team4Fun

       

za. 11/01/2020

 

19u00

ZVC ‘t Pleintje

 

De Gewestelijke

       

 

 

20u00

NRT Boys

 

ZVC Funboys

 

 

 

 

ma. 13/01/2020

 

20u00

ZVC Entrya

 

ZVC Zuip-Korea

 

 

 

 

14° speeldag:

 

               

vr. 17/01/2020

 

19u00

ZVC Zuip-Korea

 

NRT Boys

       
 

 

20u00

ZVC Funboys

 

ZVC ‘t Pleintje

       
 

 

21u00

De Gewestelijke

 

Mals FC

       

ma. 20/01/2020

 

19u00

Team4Fun

 

ZVC Entrya

       

 

 

20u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC Biercelona

 

 

 

 

Beker 2° ronde:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vr. 24/01/2020

 

19u00

 

 

                            (win a)

 

 

 

 

 

 

20u00

 

 

                            (win b)

 

 

 

 

 

 

21u00

 

 

                            (win c)

 

 

 

 

Beste verliezer gaat naar halve finales

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15° speeldag:

 

               

vr. 07/02/2020

 

19u00

ZVC Entrya

 

ZVC Den Aftrap

       

 

 

20u00

ZVC Biercelona

 

De Gewestelijke

 

 

 

 

 

 

21u00

NRT Boys

 

Team4Fun

 

 

 

 

za. 08/02/2020

 

19u00

ZVC Funboys

 

ZVC Zuip-Korea

       

ma. 10/02/2020

 

20u00

ZVC ‘t Pleintje

 

Mals FC                             

       

16° speeldag:

 

               

vr. 14/02/2020

 

19u00

Mals FC

 

ZVC Biercelona

       
 

 

20u00

ZVC Zuip-Korea

 

ZVC ‘t Pleintje

       
 

 

21u00

ZVC Den Aftrap

 

NRT Boys

       

za. 15/02/2020

 

19u00

Team4Fun

 

ZVC Funboys

       

ma. 17/02/2020

 

20u00

De Gewestelijke

 

ZVC Entrya

 

 

 

 

17° speeldag:

 

               

vr. 28/02/2020

 

20u00

ZVC Funboys

 

ZVC Den Aftrap

       
 

 

21u00

ZVC Zuip-Korea

 

Team4Fun

       

za. 29/02/2020

 

19u00

NRT Boys

 

De Gewestelijke

       

ma. 02/03/2020

 

19u00

ZVC Entrya

 

Mals FC

       

 

 

20u00

ZVC ‘t Pleintje

 

ZVC Biercelona

 

 

 

 

Beker: ½ finales:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vr. 06/03/2020

 

20u00

 

 

                            (win 1)

 

 

 

 

 

 

21u00

 

 

                            (win 2)

 

 

 

 

18° speeldag:

 

               

vr. 13/03/2020

 

20u00

Mals FC

 

NRT Boys

       
 

 

21u00

ZVC Den Aftrap

 

ZVC Zuip-Korea

       

za. 14/03/2020

 

19u00

De Gewestelijke

 

ZVC Funboys

 

 

 

 

ma. 16/03/2020

 

19u00

Team4Fun

 

ZVC ‘t Pleintje

       
 

 

20u00

ZVC Biercelona

 

ZVC Entrya

       

vr. 27/03/2020

 

 

Finale Beker:

 

 

 

 

 

 

 

 

19u30

Win 1

 

Win B

 

 

 

 

vr. 03/04/2020

 

19u30

Supercup (kampioen -

 

Bekerwinnaar)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21u00

Prijsuitreiking